Kas Sul on vähemalt üks Valemivihik või Algklasside Valemivihik? Nüüdsest on igal Valemivihiku omanikul võimalik saada endale TASUTA VALEMILEHED!Kallis Valemivihiku omanik! Sul on erakordne võimalus saada endale vastavalt õppeainele TASUTA välja prinditavad valemilehed. Selleks: pööra vihik ümber ning sisesta allolevasse vormi Valemivihiku tagakaanel oleva EAN-koodi (ehk triipkoodi numbrite jada) 3 viimast numbrit.

Sul on lausa mitu erineva õppeaine Valemivihikut ning sooviksid saada korraga kõikide ainete valemilehed? Sellisel juhul vajuta + märgi peale ning saad endale juurde uusi EAN-koodi väljasid.

Sisesta enda e-maili aadress ning täida ära nii mitu EAN-koodi välja, kui paljude õppeainete Valemivihikud Sul olemas on. Seejärel vajuta nuppu “Hangi valemileht”. Sulle saadetakse soovitud valemilehed e-maili peale PDF failidena.

Põhikooli- ja gümnaasiumiastmele on hetkel Valemivihiku valemilehti 12 erineva õppeaine kohta: füüsika, matemaatika, keemia, eesti keel, vene keel, inglise keel, kirjandus, bioloogia, ajalugu, geograafia, saksa keel, loodusõpetus.
Algkooli õpilastele, kes õpivad 1. – 3. klassis on valemilehti 3 õppeaine jaoks: matemaatika, eesti keel ja inglise keel.

Tähelepanu! Täienenud valemilehed (füüsika, matemaatika, keemia, eesti, inglise ja saksa keele, kirjanduse ning bioloogia õppeainetes) on allalaetavad alates 13.oktoobrist! Vabandame viivituse pärast.

Edukat õppeaastat!

 

Soovin tellida Valemivihiku uudiskirja

4742435000

+