Valemivihiku pere on veelgi suuremaks kasvanud - 12 erineva õppeaine B5 vihikut, 5 erinevat A4 vihikut ja 4 erinevat vihikut algklassidele. Tutvu vihikutega lähemalt!

B5 Valemivihik™

B5 suuruses Valemivihikud on mõeldud põhikooli- ning gümnaasiumiastme õpilastele. Õppeainele vastavad valemid ja reeglid, mis on kokku pandud tunnustatud õpetajate poolt, karjäärinõu, motiveerivad lood edukatelt inimestelt, kasulikud lingid ja palju muud huvitavat leiad just B5 Valemivihikutest.

Loe B5 Valemivihiku kohta täpsemalt

 

A4 Valemivihik™

A4 suuruses Valemivihikud on mõeldud põhikooli- ja gümnaasiumiastme õpilastele. 5 lehekülge õppeainele vastavaid valemeid ja reegleid on kokku pandud tunnustatud õpetajate poolt. Samuti leiad kvaliteetsest spiraalköites A4 Valemivihikust veel pabertaskud, karjäärinõu, motiveerivaid lugusid edukatelt inimestelt ning palju muud.

Loe A4 Valemivihiku kohta täpsemalt

 

Algklasside Valemivihik™

Algklasside Valemivihikud on spetsiaalselt mõeldud just 1.-3. klassi õpilastele ning on suurepäraseks abimeheks õppimisel. Vihikust leiad 3 lehekülge õppeainele vastavaid valemeid ja reegleid, mis on kokku pandud tunnustatud õpetajate poolt ning samuti ka meelelahutust.

Loe Algklasside Valemivihiku kohta täpsemalt

Valemivihiku saad osta hästi varustatud kauplustest.

          

Anna meile teada, kui Sul on raskusi vihikute leidmisega. Jagame Sulle lähima ostukoha kohta hea meelega infot.