Valemivihiku fänn andis teada, et tahaks matemaatikas kirjutada A4 paberile – tegime ära... ja veel teisteski ainetes :) Siit leiad A4 suuruses Valemivihikud!

A4 Valemivihik™

A4 suuruses Valemivihikud on mõeldud põhikooli- ning gümnaasiumiastme õpilastele! Õppeainele vastavad valemid ja reeglid, karjäärinõu, edukate Eesti inimeste motiveerivad lood, pabertaskud ning palju muud.

Õpetajate garantiiga valemid

A4 Valemivihikust leiad koguni 5 lehekülge valemeid ja reegleid, mis on kokku pandud Gustav Adolfi Koolituskeskuse õpetajate poolt. Valemitega lehed on valminud suure töö tulemusena, võttes arvesse õpilaste tagasisidet ning Eestis kehtivat riiklikku õppekava.

Kui leiad, et vihikust on midagi tähtsat puudu, või arvad, et mõnda reeglit on parem teistsugusel kujul esitada, siis anna meile sellest teada. Meile on väga oluline, et vihiku kasutajad saaksid täpselt sellise vihiku nagu nad vajavad!

Saadan ettepaneku


Tehnilised andmed:
Formaat: A4
Sisu: jooneline või ruuduline (5 x 5 mm)
Maht: 50 lehte
Õppeained: füüsika, matemaatika, keemia, eesti keel, inglise keel 

Valemivihiku saad osta hästi varustatud kauplustest. A4 Valemivihikud on kindlasti saadaval:

Anna meile teada, kui Sul on raskusi vihikute leidmisega. Jagame Sulle lähima ostukoha kohta hea meelega infot.

Eraldi vihik iga teadmistemahuka õppeaine jaoks

A4 Valemivihikud aitavad Sind nii füüsika, matemaatika, keemia, eesti keele kui ka inglise keele tundides. Igasse vihikusse on koondatud hulganisti õppeainele vastavat teavet, mis aitab nii igapäevases õppetöös kui ka kontrolltöödeks ja eksamiteks valmistumisel.

Valemivihik on kasutajasõbralik

Lisaks kvaliteetsetele lamineeritud kaantele, mis tagavad vihiku vastupidavuse ning metallist spiraalile, mis on valitud just kasutajate enda eelistustest lähtuvalt, leiad Sa vihikust veel pabertasku… õigemini lausa kaks pabertaskut, kuhu paigutada koolitunnis saadud õppematerjale, kontrolltöid või märkmelehti. Lisaks on Valemivihikus spetsiaalne märkmete ala, kuhu saad üles kirjutada lisavalemeid, kirja panna kontrolltööde aegu või lihtsalt kritseldada.

 

Õppimine on fun!

Kvaliteetne vihik, palju õppekavale vastavaid teadmisi… kuid see pole veel kõik. Valemivihik teeb õppimise oluliselt lihtsamaks ning pakub juurde ka meelelahutust. Vihikust leiad mitmeid mänge ning huvitavat infot, mida lugedes saate koos klassikaaslastega oma teadmised proovile panna. Sel korral on motiveerivaid lugusid jaganud Eesti edukad inimesed (korvpallur Martin Dorbek, näitleja Saara Kadak, laulja Gerttu Pabbo, biofüüsika doktorant Kadi Liis Saar ja paljud teised).

Valemivihik aitab Sind kasuliku infoga

Edasiõppimise võimalused, karjäärinõu andvad töölehed, kasulikud lingid ja palju muud on koostöös erinevate asutustega lisatud Valemivihiku kaante vahele ja seda kõike selleks, et Sulle vajalik info oleks kompaktne ja igal ajal kättesaadav!