Algklasside Valemivihik on pere pesamuna, mõeldud 1.- 3. klassi õpilastele. Vihikutes olevad reeglid ja materjal koos mänguliste lahendustega muudavad õppimise lõbusamaks!

Algklasside Valemivihik™


Seni on Valemivihiku valemid ja reeglid olnud I kooliastme õpilastele üle jõu käivad, kuid Algklasside Valemivihikud on spetsiaalselt mõeldud just 1.-3. klassi õpilastele ning on suurepäraseks abimeheks õppimisel.
Pane tähele! Algklasside Valemivihiku sekka kuulub ka abijoontega eesti keele vihik.

Õpetajate garantiiga valemid

 

 

Algklasside Valemivihikust leiab koguni 3 lehekülge valemeid ja reegleid, mis on koostatud Gustav Adolfi Koolituskeskuse õpetajate poolt. Valemid ja reeglid on kokku pandud suure töö tulemusena, võttes arvesse Eestis kehtivat riiklikku õppekava.

Kui leiad, et vihikust on midagi veel puudu, siis anna meile sellest teada, sest meie jaoks on iga Valemivihiku kasutaja arvamus tähtis ning üheskoos soovime luua kvaliteetse sisuga vihikuid.

Saadan ettepaneku


Tehnilised andmed:
Formaat: B5
Sisu: jooneline (20 joont) või ruuduline (5 x 5 mm)
Maht: 12 lehte
Õppeained: matemaatika, eesti keel, eesti keel abijoonega, inglise keel 

Algklasside Valemivihiku saad osta hästi varustatud kauplustest. Valemivihikud on kindlasti saadaval:

          

Anna meile teada, kui Sul on raskusi vihikute leidmisega. Jagame Sulle lähima ostukoha kohta hea meelega infot.

Eraldi vihik iga teadmistemahuka õppeaine jaoks 

Algklasside Valemivihikud aitavad Sind nii matemaatika, eesti keele kui ka inglise keele tundides. Igas vihikus on kolme lehekülje jagu ainele vastavat teavet, mis aitab nii igapäevases õppetöös kui ka teadmiste kontrolliks valmistumisel.

 

 

 

Valemivihik on kasutajasõbralik

Peale kvaliteetsete lamineeritud kaante, mis tagavad vihiku vastupidavuse, leiad Sa vihikust kontaktiala, kuhu saad märkida enda andmed, ning tänu millele ei lähe Sinu Valemivihik iialgi rändama. Samuti võid vihikust leida sodila, kuhu saad üles märkida lisavalemeid või muud huvitavat õpetaja poolt tunnis öeldut, ning kuhu on Sul täiesti ametlikult lubatud ka niisama kritseldada. Täpselt nii – sodilas sodi palju tahad!


 

Õppimine on tore!

Kvaliteetne vihik, palju kasulikku õppeaine kohta käivat materjali… kuid see pole veel kõik. Algklasside Valemivihik teeb õppimise oluliselt lihtsamaks ja samas pakub ka meelelahutust. Vihikust leiad õpetlikke mänge ja värvimisalasid, samuti saad enda või sõprade teadmisi testida “Kas teadsid, et…” nurgas, kust leiad põnevaid fakte maailmast. Kas Sina või Su pinginaaber teate näiteks seda, mitu tundi päevas lõvid magavad ja puhkavad? Vaata vihikust järele. Valemivihikuga ei hakka Sul kunagi igav!
 

 

 

Trackbacks for this post

  1. description

Comments are now closed for this article.