See kõrge kvaliteet, need väärtuslikud valemid ja esmaklassiline disain - see on B5 Valemivihik! Õppimine ja kontrolltöödeks kordamine on lihtsam kui kunagi varem.

B5 Valemivihik™

B5 suuruses Valemivihikud on mõeldud põhikooli- ning gümnaasiumiastme õpilastele! Õppeainele vastavad valemid ja reeglid, karjäärinõu, motiveerivad lood edukatelt inimestelt ning palju muud.

Õpetajate garantiiga valemid

B5 Valemivihikust leiad koguni 5 lehekülge valemeid ja reegleid, mis on kokku pandud Gustav Adolfi Koolituskeskuse õpetajate poolt. Valemitega lehed on valminud suure töö tulemusena, võttes arvesse õpilaste tagasisidet ning Eestis kehtivat riiklikku õppekava.

Kui leiad, et vihikust on midagi tähtsat puudu, või arvad, et mõnda reeglit on parem teistsugusel kujul esitada, siis anna meile sellest teada. Meile on väga oluline, et vihiku kasutajad saaksid täpselt sellise vihiku nagu nad vajavad!

Saadan ettepaneku


Tehnilised andmed:
Formaat: B5
Sisu: jooneline (23 joont) või ruuduline (5 x 5 mm)
Maht: 36 lehte
Õppeained: füüsika, matemaatika, keemia, eesti keel, vene keel, inglise keel, kirjandus, bioloogia, ajalugu, geograafia, loodusõpetus, saksa keel 

Valemivihiku saad osta hästi varustatud kauplustest. B5 Valemivihikud on kindlasti saadaval:

          

Anna meile teada, kui Sul on raskusi vihikute leidmisega. Jagame Sulle lähima ostukoha kohta hea meelega infot.

Eraldi vihik iga teadmistemahuka õppeaine jaoks

B5 Valemivihikud aitavad Sind nii füüsika, matemaatika, keemia, eesti keele, vene keele, inglise keele, kirjanduse, bioloogia, ajaloo kui ka geograafia tundides. Igasse vihikusse on koondatud hulganisti õppeainele vastavat teavet, mis aitab nii igapäevases õppetöös kui ka kontrolltöödeks ja eksamiteks valmistumisel.

Geograafia Valemivihikus on tänu AS Regiole korrektne maailma poliitiline kaart ning Eesti kaart (www.regio.ee/kaardid).

 

Valemivihik on kasutajasõbralik

Lisaks kvaliteetsetele lamineeritud kaantele, mis tagavad vihiku vastupidavuse, leiad Sa vihikust spetsiaalse märkmeala, kuhu saad üles märkida lisavalemeid, õpetaja poolt tunnis kuuldut, ning kirja panna kontrolltööde aegu või mida iganes muud Sul vaja võib minna. Märkmeala on koht, kuhu on Sul ametlikult lubatud kritseldada, seega kritselda palju tahad!

 

 

 

Õppimine on fun!

Kvaliteetne vihik, palju õppekavale vastavaid teadmisi… kuid see pole veel kõik. Valemivihik teeb õppimise oluliselt lihtsamaks ning pakub juurde ka meelelahutust. Vihikust leiad mitmeid mänge ning huvitavat infot – küsi fakte klassikaaslaste käest ja pange oma teadmised proovile. Sel korral leiad igast vihikust erinevaid Eesti edukaid inimesi, kes oma motiveeriva loo räägivad: ERRi saatejuht Eeva Esse, ettevõtja Ville Jehe, olümpiapronks Allar Raja, ehtekunstnik Kriss Eglite ja paljud teised.
 

 

 

Valemivihik aitab Sind kasuliku infoga

Edasiõppimisvõimalused, karjäärinõu andvad töölehed, kasulikud lingid ja palju muud on koostöös erinevate asutustega lisatud Valemivihiku kaante vahele, seda kõike selleks, et Sulle vajalik info oleks kompaktne ja igal ajal kättesaadav!

 

 

 

Trackbacks for this post

  1. article

Comments are now closed for this article.