Valemivihiku partnerid

Valemivihik on tõesti tark ja mitmekülgne – valemid, karjääriinfo, liiklusohutus, keskkonnahoid, nuputamisülesanded – pole teemat, milles Valemivihik end koduselt ei tunneks. Kuidas on see võimalik?
Valemivihik teab, et enda ümber tuleb valida õiged kaaslased! 2019/2020õppeaasta Valemivihikutes jagavad oma ideid ja teadmisi mitmed põnevad organisatsioonid:

GAKK – Gustav Adolfi Koolituskeskuse õpetajad koostavad ja täiendavad igal aastal Valemivihikute valemilehti.  Erandiks saksa keele reeglid, mis on valminud koostöös Tallinna Saksa Kultuuriinstituudiga ning muusika Valemivihiku materjalid, mille tarbeks on oma teadmisi jaganud Gustav Adolfi Muusikakooli säravad õpetajad. Ühesõnaga kõik Valemivihikute teadmised pärinevad nendelt kõige asjatundlikematelt. Nii saad Valemivihiku valemitele igas olukorras kindel olla!

Opiq tutvustab Sulle moodsaid õpivahendeid ja -lahendusi. Eesti Gaidide Liit tutvustab Sulle põnevaid ja kasulikke vaba aja veetmise võimalusi. ASSE Eesti põnevate tähesudokude kõrvalt leiad aga infot selle kohta, kuidas õppida välismaal juba gümnaasiumiajal.

Millised on Eesti kasutajate 12 levinuimat parooli? Mis on pahavara? Kuidas tagada oma turvalisus kübermaailmas? Neile ja paljudele teistele küberturvalisust puudutavatele küsimustele leiad vastuse Riigi Infosüsteemi Ameti põnevatelt pindadelt. Tarbijakaitseameti infopindadelt leiad aga mitmesuguseid põnevaid fakte selle kohta, kuidas säilitada selget mõistust põnevas tarbimismaailmas.

Kantar Emor selgitab, miks tasub vastata nende küsitleja küsimustele ning milliseid järeldusi selliste uuringute põhjal tehakse.

Investeerimisklubi mängupinnad aitavad Sul teha tutvust investeerimismaailma ja selle põhimõistetega. Junior Achievement Eesti mängupindadelt leiad aga nippe ettevõtlusmaailma sisenemiseks ning põnevaid ülesandeid erinevate majandusalaste mõistete kinnistamiseks.

Ragn Sells on võtnud oma südameasjaks tutvustada Sulle võimalusi maailmaparandamiseks ja keskkonnahoiuks.  Eesti Pandipakend selgitab aga, kuidas aitab keskkonda säästa pandipakendi taaraautomaati viimine.

Ragn Sells on võtnud oma südameasjaks tutvustada Sulle võimalusi maailmaparandamiseks ja keskkonnahoiuks.  Eesti Pandipakend selgitab aga, kuidas aitab keskkonda säästa pandipakendi taaraautomaati viimine

Sellest, kuidas päästa maailma ja oma lähedasi õnnetusese korral, räägib Valemivihikutes Päästeamet. TTJA ning Politsei- ja Piirivalveamet jagavad soovitusi ohutuks liikluskäitumiseks ning liiklusõnnetuste ennetamiseks. Lisaks leiad PPA infopindadelt teavet näiteks erinevate sõiduvahendite juhtimisõiguse ja ID-kaardi kasutamise kohta.

Muidugi ei saa maailma parandamise kõrval tähelepanuta jätta ka oma tervist. Haigekassa kummutab müüte hambatervise kohta ning jagab suuhügieeni osas nõuandeid. Terviseamet selgitab, kuidas on maailma muutnud vaktsineerimine ning kuidas vaktsineerides enda ja ümbritsevate inimeste tervist aitad hoida. Veterinaar- ja Toiduameti info- ja mängupindadelt saada aga teada, millist mõju avaldab Sinu tervisele ühe suhkrujookide tarbimine ning milliseid ohutusabinõusid tasuks enda ja teiste tervise nimel järgida toidu käitlemisel ja säilitamisel.

Kui mõtted selle kõige peale aga veidi tuulutamist vajavad, tuletatab RMK meelde õige teeotsa loodusesse!

P1120934v1 copy