Valemivihikute sisu aitavad kokku panna mitukümmend erinevat kooli, ettevõtet ja organisatsiooni. Kas teadsid, et...

Valemivihiku partnerid

Valemivihik on tõesti tark ja mitmekülgne – valemid, karjääriinfo, liiklusohutus, keskkonnahoid, nuputamisülesanded – pole teemat, milles Valemivihik end koduselt ei tunneks. Kuidas on see võimalik?
Valemivihik teab, et enda ümber tuleb valida õiged kaaslased! 2020/2021 õppeaasta Valemivihikutes jagavad oma ideid ja teadmisi mitmed põnevad organisatsioonid:

GAKK – Gustav Adolfi Koolituskeskuse õpetajad koostavad ja täiendavad igal aastal Valemivihikute valemilehti.  Erandiks saksa keele reeglid, mis on valminud koostöös Tallinna Saksa Kultuuriinstituudiga ning muusika Valemivihiku materjalid, mille tarbeks on oma teadmisi jaganud Gustav Adolfi Muusikakooli säravad õpetajad. Ühesõnaga kõik Valemivihikute teadmised pärinevad nendelt kõige asjatundlikematelt. Nii saad Valemivihiku valemitele igas olukorras kindel olla!

Opiq tutvustab Sulle moodsaid õpivahendeid ja -lahendusi. ASSE Eesti põnevate nuputamismängude kõrvalt leiad aga infot selle kohta, kuidas õppida välismaal juba gümnaasiumiajal. Sinu karjääri aitab alustada Töötukassa! Nüüd tuleb appi Kutsekoda, kelle lehel on CV tegemine väga lihtne. 

Millistel juhtudel kasutada ID-kaardi PIN1-koodi ja millal PIN2-koodi? Nendele küsimustele annab vastused Riigi Infosüsteemi Amet. TTJA infopindadelt leiad aga mitmesuguseid fakte selle kohta, kuidas säilitada selget mõistust tarbimismaailmas ning lisaks saad oma teadmised proovile panna raudteeohutusest.

Kantar Emor selgitab, miks tasub vastata nende küsitleja küsimustele ning milliseid järeldusi selliste uuringute põhjal tehakse.

Selle aasta vihikutes annab Päästeamet juhiseid, kuidas kriisiolukordades hakkama saada.

Mida teha ravimijääkidega, et need ei kahjustaks ümbritsevat keskkonda? Antud teemat aitab avada Ravimiamet. Huvitavaid fakte selle kohta, miks tasub viia pandipakendid taaraautomaati, jagab Eesti Pandipakend. Keskkonnaministeerium annab nõuandeid, kuidas igaüks meist saab hoida loodust enda ümber. Keskkonnahoiu on oma südameasjaks võtnud ka RMK, kes näitab, millised otsused tagavad jätkusuutliku maailma.

Muidugi ei saa maailma parandamise kõrval tähelepanuta jätta ka oma tervist. Haigekassa jagab suuhügieeni osas nõuandeid. Terviseamet selgitab, kuidas on maailma muutnud vaktsineerimine ning kuidas vaktsineerides enda ja ümbritsevate inimeste tervist aitad hoida. Tervise Arengu Instituut annab suuna kätte, kuidas öelda alkoholile “Ei”. Veterinaar- ja Toiduameti pindadelt saad aga teadmisi nii bakterite kui ka marutaudi kohta.

Igale pisikesele ja suurele murele leiab alati lahenduse Lasteabi. Vaimse tervise teemadel on abiks Peaasi

Eesti Loodusmuuseum pakub põnevat elamust looduse ellu äratamisel läbi liitreaalsuse.

Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit kutsub Sind lähemalt tutvust tegema IT-maailmaga. Changemakersi mängupindadelt saad aimu, kuidas on Sul võimalik rakendada oma täielikku potentsiaali.

Eesti Teadushuvihariduse Liidu pindadelt leiad põneva teadusega seotud mängu. Lisaks saad oma teadmised proovile panna Tartu Ülikooli teaduskooli infopindadel ja avastada endas koguni geenius!

P1120934v1 copy