Armas loovhing!

Valemivihik on uhke, et tema kaasi on läbi aegade kaunistanud Eesti kunstnike looming. Uhked on ka vihiku kasutajad, kes originaalse ning eristuva disainikeele tõttu Valemivihiku kaubandusvõrgus ära tunnevad. Kui sul paneb silma särama võimalus oma loomingu läbi olla osa Valemivihiku missioonist ja teha enda tööd nähtavaks suurele hulgale koolinoortele, siis see võib olla midagi sulle.

Otsime abijõudu Valemivihiku ILLUSTRAATORI näol.

Kui Sa oled loova mõtlemisega, kiire, kohusetundlik, oskad kujundusprogramme väga hästi kasutada ja suudad trükikõlbulikke illustratsioone korrektselt luua, siis võid olla täpselt see puuduv pusletükk, keda me taga otsime!

Kaaneillustraatorilt ootame põnevate esikaante kujunduste loomist. Ootame ideid ja ettepanekuid kaanekujunduse loomeprotsessi juures, kuid olgu siinkohal öeldud, et ideedega on toeks ka Valemivihiku meeskond. 

Mõned märksõnad:

  • Kokku on tarvis luua ca15 illustratsiooni, mis moodustaksid terviku – ehk siis stiililiselt klapiksid omavahel;
  • Ajaraamiks ideedest lõplike tööde valmimiseni on ca 3 kuud
  • Allpool näed näidiseid eelnevate hooaegade illustratsioonidest – võid lähtuda samast stiilist ent 100% ei pea selles kinni olema – oluline on kõnetada sihtgruppi kelleks on põhikooli ja gümnaasiumi õpilased.

Palume jagada oma portfooliot ja seejuures tuua välja töid, mille osas näed, et see stiil võiks minna kõige paremini kokku sellega, mida Valemivihiku kaante tarvis looksid.

Jääme ootama su e-meili portfoolioga ja ühtlasi kirjelda lühidalt enda teekonda illustratsioonimaailmas ning miks see võimalus sul silma särama paneb aadressile: evagrete@realister.ee  15. novembriks 2023.

Tasustamise osas saame kokkuleppeid sõlmida nii füüsilise kui juriidilise isikuga, toimetame hübriidses vormis, ehk võid tegutseda mistahes maakera punktis.

Kontakt:
Eva Grete Huul
+372 5611 0233
evagrete@realister.ee